24. 02. 2010

Herní chvilka

Čekání na začátek dalšího semestru dokáže být tak nudné! Nikoho už nebaví pořád jen chlastat a souložit, to je pochopitelné. Z tohohle důvodu vám Youngstyle přináší výběr těch nejlepších herních kratochvílí, na které může mladý rocknrolla trpící kocovinou narazit.

Have fun!

Booty Juggler

Graficky i hudebně geniální kousek. Pirátská chobotnice trochu nezvládá všechna svoje chapadla a neúnavně padající předměty, takže jejich ovládání přenechala nám. Chytejte srdce, bacha na bomby a když to v jednom nepůjde? Zkuste přizvat někoho dalšího. ARRRRR!

KLIK!

Hangman Extreme

Klasický oběšenec je již osvědčená zábava. Ale nechat svého Hangmana umírat postaru na provaze? No way! Tady vás čeká sbírka mnohem zajímavějších smrtí. Snad to bude z části i motivace uhádnout slovo co nejdřív, protože pomalu se přibližující toaster, když sedíte ve vaně plné vody, to už chce nervy.

KLIK!

 

Pornstar or Potato

Název mluví za vše. Ukážete se jako mistr všeho porna a pokaždé poznáte, o co se jedná? Nebo raději strávíte večer s balíčkem chipsů?

KLIK!

 

Fantastic Contraption

Něco trochu intelektuálnějšího na závěr. Pokud jste vždy milovali fyziku, bude pro vás tohle úplná hračička. Zbytek z nás, kteří jsme se k maturitě dostali jen díky shovívavému přístupu vyučujících, jež přehlíželi naši totální neznalost Newtonových zákonů, se ale docela zapotí. A víte co? Nakonec je to i celkem zábava.

KLIK!